Tempo Tekstil ....

Tempo Tekstil kuruluşundan bu yana insan sağlığına saygılı, bilgi ve birikimi en üst düzeyde, teknolojik gelişmeleri ve bilişim dünyasını yakından izleyen, alanında uzman bir kadro oluşturarak kısa sürede bu hızla büyümüş örme sektörün ülkemizdeki öncü kuruluşlarından biri olmuştur.

Kısa vadedeki hedefimiz, bu başarının ışığında, kalitemizden ödün vermeden yeni ve özgün tasarımlar geliştirerek müşterilerimiz için yeni değerler yaratmak ve sadece satış esnasında değil, satış sonrasında da onların yanında olmaktır.

Uzun vadedeki hedefimiz, günümüzün ve geleceğin müşteri beklentileri doğrultusunda, kaynaklarımızı verimli ve doğru kullanarak üretimimizi artırmak ve bugün için bulunan satış noktalarımızı dünyanin önemli tekstil merkezlerine yayarak üretiminin dünya markası haline getirmektir

 

MİSYON
Başarının anahtarının verimli,disiplinli ve planlı olarak çalışmak olduğuna inanarak,temelini sevgi ve saygının oluşturduğu ekip ruhunu benimseyen çalışanlarının mutluluğunu sağlamak ve yüksek motivasyonla müşterilerimiz memnun etmektir.

VİZYON
Yaşama değer katan ürünlerimizi üstün kalite ve hizmet anlayışı ile en uygun fiyata sunarak kalıcı farklılıklar meydana getirmektir